Jak Działa Ta Strona?

Marek

Witaj na stronie Warfactory.pl. Jeśli czytasz te słowa zapewne jesteś tu nowy, ten artykuł ma za zadanie wprowadzić cię w niezwykły świat Dusta i pomóc w korzystaniu z naszego serwisu.

Zacznijmy od strony, na górze znajdziesz menu nawigacyjne pozwalające łatwo poruszać się po stronie. Najważniejszym i pierwszym od lewej przyciskiem jest wejście do naszego sklepu gdzie można zapoznać się z szeroką gamą produktów powiązanych ze światem DUST. Po wejściu w tą zakładkę waszym oczom ukażą się konkretne produkty oraz panel kontrolny po prawej stronie. Z jego pomocą możecie odfiltrować jednostki bloku który was interesuje, bądź skupić się na konkretnym typie jednostek – pojazdach, piechocie itd.

Nowych graczy zachęcamy do zapoznania się z zestawami startowymi pozwalającymi rozpocząć zbieranie wybranej przez was armii. Zawierają one wszystko co niezbędne do rozpoczęcia przygody z Dustem – matę, figurki, karty, instrukcję elementy terenu i trójwymiarowe przeszkody. Ponadto są bardzo atrakcyjne cenowo 😉

AX008-W1

Wiecie już gdzie znaleźć nasze produkty, wróćmy więc do głównego menu na górze strony.
Zakładka “Dostawa” powiązana jest bezpośrednio ze sklepem – pozwoli wam zapoznać się z kosztami wysyłki naszych towarów i zadecydować który będzie wam w przyszłości najbardziej odpowiadał. Ostatni przycisk z tej grupy to “Forum” – zachęcamy do zarejestrowania się na nim i zadawania pytań, poszukiwania graczy. Bardziej doświadczeni koledzy z chęcią podzielą się tam z wami swoją wiedzą, pomogą zbudować armię, wybrać zestaw startowy, zaprezentują techniki modelarskie i malarskie.

Stummel

Kolejny przycisk to “Dustpedia” – źródło wiedzy wszelakiej dotyczącej świata DUST i gier w nim osadzonych. Znajdziecie tu wiele artykułów przybliżających poszczególne frakcje i bloki, opisy jednostek itd. Zachęcamy do zapoznania się z nimi szczególnie nowych graczy, w łatwy i przystępny sposób zaprezentują podstawowe zagadnienia.

Jako gra rozgrywana głównie w systemie pojedynkowym Dust jest świetną pozycją turniejową – gracze przygotowują odpowiedniej wielkości armie i ścierają w ramach wcześniej ustalonych scenariuszy turniejowych. W zakładce turnieje znajdziecie informacje o kolejnych planowanych tego typu imprezach oraz zdjęcia z tych które już się odbyły 😉

Ostatnia zakładka służy do kontaktu z nami – ekipą Warfactory.pl zajmującą się oficjalną dystrybucją gier ze świata DUST w Polsce.

Po tym przydługim prowadzeniu zapraszamy was do zapoznania się ze światem Dust! Gwarantujemy że nie będziecie zawiedzeni!